Leidyba

  Norime pasiūlyti labai gražias ir nebrangias knygas skirtas vaikams iki 8 metų. 
  
   „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą“ – tai pasakos apie Kuko keliones, kuriose jis patirs daug įdomių nuotykių, sutiks vis naujus pasakų veikėjus.  Gandriukas vaikams nuotaikingai papasakos savo nuotykius ir drauge supažindins su įdomiausiomis ir žinomiausiomis gimtinės vietomis. Pasakas kūrė Rasa Kuncaitė, iliustracijos – Gintarės Markevičienės.
    Pirmosios knygutės pasakose gandriukas Kukas aplanko Vilnių, Kernavę, Uteną, Zarasus ir Molėtus, antrosios – Kauną, Trakus, Rumšiškes, Birštoną ir Prienus, trečiosios – Panevėžį, Pasvalį, Rokiškį, Kėdainius ir Anykčius, ketvirtosios – Vilkaviškį, Šakius, Varėną, Druskininkus ir Jurbarką bei supažindina vaikus su svarbiausiais šių vietovių turistiniais, gamtiniais, istoriniais objektais.
Prie kiekvienos pasakos pateikti ir paaiškinti sunkesni žodžiai, knygelės II viršelyje įdėtas Lietuvos žemėlapis su pažymėtomis vietovėmis, kuriose lankėsi gandriukas Kukas, knyga iliustruota su pasakos siužetu susijusiomis spalvotomis iliustracijomis.
   Gandriukas Kukas – kitoks gandriukas. Vos išmokęs skristi jis ir norėjo skristi – ne bet kur, o virš Lietuvos!

1 knygelės kaina  2.50 € (32 psl., celofanuoti viršeliai, formatas: 27 cmx21 cm) su pristatymu. Tel. 869958535, el. p. jzdarbai@gmail.com
https://www.facebook.com/supliusu.eu/

 

Įgyvendinant Birštonos savivaldybės remiamą vaikų socializacijos, pilietinio ir tautinio ugdymo programą „Nuspalvink Birštoną“ išleidžiama spalvinimo knygelė, kurios pristatymas vyks 2014 gruodžio 16 d. 12 val. Birštono gimnazijos aktų salėje

Kviečiame dalyvauti!

Leave a Reply